Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Traktor ZETOR PROXIMA 80 4WD so hermetik kabina

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ХЕМОМЕТАЛ 18 окт. 12:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ХЕМОМЕТАЛ

ХЕМОМЕТАЛ

40 Огласи во продавницата

HATTAT A110 Hemometal s Kravari 0 ЕУР
Stiga Collector 34 3 900 МКД
Tanjiraca Diskov kultivator  Hemometal 0 ЕУР
TROBRAZDEN PLUG OBRTAC ALPLER 3 700 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Битола
Возила
Трактори
Марка
Zetor
Модел
Drug model
ТРАКТОР ZETOR PROXIMA 80 4WD СО КАБИНА
✅ ТРАКТОР ЗА ГОЛЕМИ ПРЕДИЗВИЦИ ✅

Овој сигурен, ефикасен и лесен за одржување
модел веќе ја стекна репутацијата на трактор што ќе ве опслужува цел живот.
Исклучителната популарност на моторите ZETOR се заснова на мала потрошувачка на гориво, висока доверливост и едноставен дизајн - тие го наградуваат клиентот не само со мала цена при купување, туку и со ниски трошоци за работа, голема сигурност и ниски трошоци за одржување.

Карактеристики:
✅ 4ВД дупла влеча (погон на сите четири тркала)
✅ Четирицилиндричен мотор ZETOR Stage III A
✅ Снага на мотор 76 кс
✅ Турбо аспирација
✅ Синхрон менувач со брзини 10 напред/ 2 назад
✅ Поврзување категорија II
✅ Капацитет на хидраулика 2 600 кг
✅ Хидраулични кочници со дискови
✅ Стандард кука
✅ Кабина херметик целосно диктована
✅ Клима

https://www.zetor.com/data/files/non-eu-proxima-en.pdf

За повеќе информации
078242749; 078242748; 078242746
www.hemometal.com
www.facebook.com/hemometal
или во
Продажните салони на ХЕМОМЕТАЛ
Прилеп 070/237-490
Росоман 078/242-261
Облешево 072/211-378
Св.Николе 072/211-379
Скопје 078/237-293
Тетово 078/236-302
Ресен 078/242-754
ХЕМОМЕТАЛ
Хемометал Партнер и пријател со секој земјоделец ! Нашата компанија Хемометал од Битола е основана во 1989 година со седиште и сопствен склад во населба Кравари, Битола. Приоритетна дејност на компанијата е продажба на трактори и земјоделска механизација, вештачки ѓубрива, опрема за фарми, градинарска опрема и ситна механизација. Уште од самите почетоци целосно сме посветени кон развојот и унапредувањето на своите клиенти, овозможувајќи им пристап до најсовремените производи коишто се технички усовршени и со препознатлив висок квалитет, а достапни само во продажните места на Хемометал. Нудиме производи од најдобрите и најпрепознатливи светски брендови: Zetor, Solis, Hattat, Alpler, Ilgi, Tinaz, Fimaks, Ruris, Stiga, Metalfach, Zanon и многу други реномирани компании чиишто производи Вам ќе ви овозможат зголемување на продуктивноста а воедно и унапредување на вештините во земјоделието. Посебно сме горди и ни претставува огромна чест што сме една од водечките компании во Македонија, распространети со свои продажни места ширум целата територија, со изложена комплетна палета на производи достапна до секој земјоделец. Нашата главна цел и стратегија се насочени кон воспоставување голем број пријателства и партнерства со коишто заеднички ќе растеме и ќе постигнеме повисоки хоризонти. Секогаш се стремиме на своите купувачи да им овозможиме брза и професионална услуга, целосен пристап на нови информации и комплетно услужлив сервис било кога и било каде. Хемометал претставува синоним за модерно земјоделство. Изберете со доверба !
Посетете ја нашата продавница
Гоце Делчев 49 нас.Кравари Прикажи на мапата
070237290
https://www.hemometal.com

Youtube video

ХЕМОМЕТАЛ
070237290
ХЕМОМЕТАЛ

ХЕМОМЕТАЛ

40 Огласи во продавницата
Gubrerasturaci 400 litri Hemometal 11 000 МКД
TROBRAZDEN PLUG OBRTAC ALPLER 3 700 ЕУР
HATTAT A110 Hemometal s Kravari 0 ЕУР
Rotofrezi FPM Agromehanika 0 МКД
Кон почеток