Објавени: мај 19 2019 01:57

Traktor IMT 533

Објавени: мај 19 01:57
Прегледи: 312
Traktor 533- 2500 evra
Prikolica 3T- 1500 evra
Plug petobrazen- 500 evra
Plug prasac - 150 evra
Plug dvobrazen -150 evra
Plug za pracki- 100 evra
Prskalica so ventilator od 200 l- 500 evra
Vkupno 5400 evra
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации