Објавени: апр. 26 2018 01:59 Моментално гледате: 1

IMT 533 so kiper

ЕУР

Објавени: апр. 26 01:59
Прегледи: 183
Моментално гледате: 1
Prodavam traktor imt 533 vo odlicnaa sostojba 1980 godina so dve lameli kompresor i kabina i
prikolica kiper so dokumenti vo odlicna so stojba vredi da se vidi
hitno poradi zdrastveni pricini
KOMPLET 3200!!
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации