Објавени: авг. 31 2019 01:28

Traktor Ferguson

Објавени: авг. 31 01:28
Прегледи: 157
Se prodava traktor massey ferguson 155 so soobrakajna dozvola i zelen karton vo ispravna sostojba
praven e remont. Se prodava i prikolica so soobrakajna dozvola i zelen karton, plugovi, drlaca i ramnac.
Cena po dogovor.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации