Објавени: септ. 03 2019 09:07

Traktor Massey Ferguson 155

Објавени: септ. 03 09:07
Прегледи: 160
Se prodava traktor Massey Ferguson 155 so soobrakajna dozvola i zelen karton, traktorot e praven remont. Se prodava i prikolica so soobrakajna dozvola, plugovi, drlaca i ramnac.
Cena po dogovor
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации