Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stihl 064 AV

Се продава од: Јован Василевски 04 фев. 17:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Возила
Трактори
Motornata pila e vo odlicna sostojba i vredi da se proba.Original stihl 064 AV so nov lanec.
Јован Василевски
078-316-540
Leaflet
Кон почеток