Македонски | Shqip | English |

Traktor IMT 533

Се продава од: Ivan, Boba 27 јан. 21:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.350 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 ЕУР

Локација: Другово, Кичево
Возила : Трактори
ТРАКТОРОТ Е КОМПЛЕТНО РЕМОНТИРАН И ПАЛИ НА КЛУЧ. СО ЕДНА ЛАМЕЛА, КУМАНОВСКИ ПЛУГОВИ И ЈУГОСЛОВЕНСКА ТРОДЕЛНА БРАНА. ТРАКТОРОТ И ПРИКЛУЧНАТА ОПРЕМА СЕ МАЛКУ КОРИСТЕНИ, ЗА СОПСТВЕНИ ПОТРЕБИ И СЕ ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА. ТРАКТОРОТ Е ЛЕГАЛИЗИРАН И ИМА ТЕХНИЧКА ДОКУМЕНТАЦИЈА (НЕ Е РЕГИСТРИРАН).
Нема посетени огласи
Кон почеток