Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Traktorski delovi, Glava za motor IMT

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово 15 септ. 10:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
MTZ KARDAN ZA MTZ BELORUS 0 МКД
DELOVI ZA KOSACKI MUTA GORENJE 0 МКД
BROJCANIK ZA BALIRACKA 0 МКД
Glava za  kosacka 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Куманово
Возила
Трактори
Glava za motor za traktori IMT533 IMT 539 od lager na lice mesto. Glavi za MTZ52, MTZ82, Belorus, T25 - T40, Ursus, Zetor.
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
Резервни делови за трактори, комбајни, балирачки, садачки, ралници, прскалки, прскалици, косачки. Се за руски трактори МТЗ, Т25, Т40, Т-150,Владимирец,Белорус. Rezervni delovi za traktori, kombajni, baliracki, sadacki, ralnici, prskalki, prskalici, kosacki. Se za ruski traktori MTZ, T25, T40, T-150K, Vladimirec, Belorus.
Посетете ја нашата продавница
ul. Oktomvriska Revolucija 58 Прикажи на мапата
075294021
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
075294021
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
DELOVI ZA PRSKALKI PRSKALICI 0 МКД
KLINCI SILCI ZA BRANA DRLJACA 0 МКД
BROJCANIK ZA BALIRACKA 0 МКД
POJASI OBRACI ZA BALIRACKI 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации