Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Traktorski delovi IMT533 IMT539 UTB445

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово 15 септ. 10:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
LAGER 6020 ZZ C3 2 200 МКД
RALNIK KOVAN-LIEN 0 МКД
TURBOKOMPRESOR ZA TRAKTOR ZETOR 0 МКД
Traktorski delovi, kardanski prenos MTZ82 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Куманово
Возила
Трактори
Najkvalitetni traktorski delovi za IMT533, IMT539, UTB445 Univerzal, Store, Rakovica, T25, Vladimirec, MTZ MTZ82, Belarus Belorus, T-150K.
Pojasi za kocnici, vreteno za volan, puz polzav.
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
Резервни делови за трактори, комбајни, балирачки, садачки, ралници, прскалки, прскалици, косачки. Се за руски трактори МТЗ, Т25, Т40, Т-150,Владимирец,Белорус. Rezervni delovi za traktori, kombajni, baliracki, sadacki, ralnici, prskalki, prskalici, kosacki. Se za ruski traktori MTZ, T25, T40, T-150K, Vladimirec, Belorus.
Посетете ја нашата продавница
ul. Oktomvriska Revolucija 58 Прикажи на мапата
075294021
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
075294021
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
BROJCANIK ZA BALIRACKA 0 МКД
LAMELA ZA BELARUS MTZ (BELORUS) 0 МКД
DELOVI ZA RUSKI TRAKTORI 0 МКД
DELOVI ZA PRSKALKI PRSKALICI 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации