Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Traktorski delovi, kardanski prenos MTZ82

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово 14 септ. 15:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
DELOVI ZA TRAKTORI FAR ZA TRAKTOR 0 МКД
DELOVI ZA URSUS C 330 C 335 C 355 C 360 0 МКД
DELOVI ZA TRAKTORI I ZEMJODELSKI MASINI 0 МКД
DELOVI ZA ZETOR I URSUS 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Куманово
Возила
Трактори
Kardanski prenos za MTZ82, Belorus, krstaci, spojki, drzaci.
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
Резервни делови за трактори, комбајни, балирачки, садачки, ралници, прскалки, прскалици, косачки. Се за руски трактори МТЗ, Т25, Т40, Т-150,Владимирец,Белорус. Rezervni delovi za traktori, kombajni, baliracki, sadacki, ralnici, prskalki, prskalici, kosacki. Se za ruski traktori MTZ, T25, T40, T-150K, Vladimirec, Belorus.
Посетете ја нашата продавница
ul. Oktomvriska Revolucija 58 Прикажи на мапата
075294021
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
075294021
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
Traktorski delovi, Glava za motor IMT 0 МКД
KORPA ZA KVACILO POTISNA PLOCA ZA BELORUS MTZ82 15 400 МКД
VODNA PUMPA ZA URSUS C 330 0 МКД
MANOMETAR 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации