Македонски | Shqip | English |

Traktor Ford 4000

Се продава од: Luan 27 јан. 20:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 12.410 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 800 ЕУР

Локација: Липково, Куманово
Возила : Трактори
Prodavam Traktor Ford 4000 -HITNO-
Novi Gumi
Traktorot e Uvezen 2013 god od CH
Traktorot Moze Da Se Vidi i Proba vo Sekoe Vreme
Нема посетени огласи
Кон почеток