Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TRAKTORI SAME VRAKANJE NA SREDSTVA DO 100% VO GSG

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ГСГ Компани 02 мај 18:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ГСГ Компани

ГСГ Компани

49 Огласи во продавницата

SAVA ESKIMO MS Zimski gumi 0 МКД
Novi motori Mondial vo GSG 0 МКД
PEDA TEK 125 & 250 VO GSG 1 590 ЕУР
NOVI VIPER VELOSIPEDI VO GSG 9 900 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Неготино
Возила
Трактори
*ГСГ Компани доо Неготино , овластен дилер за Трактори од програмата на *SAME - ITALY* od 39ks до 150ks...

SAME TIGER
SAME SOLARIS
SAME FRUTETO

*Започна популарната 50:50 програма за доставување на барања за користење на средства од Националната програма за рурарелен развој за 2016 год.

*Аплицирање за Трактори и Зем.механизација со враќање на средства од 50%-75% .

-Tехнички карактеристики*

-мотор-4 цилиндри,турбо полнач,ЕУРО 3*
-водено ладење*
-сув филтер за воздух со сигурносна влошка*
-менувач синхронизиран со 12+12 брзини*
-електро хидраулична блокада на преден и заден диференцијал*
-хидростатски управувач*
-два излеза за хидраулика со брзи спојки*
-заштитен рол бар*
-кабина со греење и вентилирање*
-погон 4х4*

*ПОСРЕДУВАМЕ во обезбедување на Најповолни кредити од Земјоделскиот Кредитен Фонд со Каматна стапка од 2% годишно , со Грејс период до 12 мес , и рок на плаќање до 7 год.

*Исто така посредување во пополнување на Документите и истите ги праќаме по пошта низ цела држава.

*Бесплатна достава на вашиот Трактор (Франко Купец) , во цела Држава ...

*моб.075-420-077 ; 075 420 055
*email: [email protected]
ГСГ Компани
Автосалон "ГСГ Компани" Овластен Дилер за Трактори од програмите на DONGFENG,TAFE,SAME,IMT,LOMBARDINI , и Скутери од марките на HAMACHI,APRILIA,BENELLI,KYMCO,BAOTIAN,HERK,SKYGO,TOMOS ...
Посетете ја нашата продавница
м.тито 123 Прикажи на мапата
075420055

http://www.facebook.com/GSG-COMPANY

ГСГ Компани
043371008
Leaflet
ГСГ Компани

ГСГ Компани

49 Огласи во продавницата
SAVA ESKIMO MS Zimski gumi 0 МКД
NOVI DETSKI VELOSIPEDI VO GSG 0 МКД
STREET BIKE HAMACHI 0 МКД
Zimski ceni za site KYMCO Skuteri 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации