Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TRAKTORI TUBER VRAKANJE NA SREDSTVA DO 100% VO GSG

11 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ГСГ Компани 08 фев. 08:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ГСГ Компани

ГСГ Компани

49 Огласи во продавницата

PROMO CENI NA VELOSIPEDI VIPER VO GSG 0 МКД
Suzuki Generic 50cc 2t vo gsg 1 290 ЕУР
TRINX VELOSIPEDI SO PROMO CENI 0 МКД
STREET BIKE LINGKEN HAMACHI VO GSG 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Неготино
Возила
Трактори
*ГСГ КОМПАНИ-НЕГОТИНО , овластен дилер за трактори од програмата на TUBER - LOMBARDINI YANNMAR ...

TUBER 40 ks-LOMBARDINI*
TUBER 50 ks*

*Започна популарната 50:50 програма за доставување на барања за користење на средства од Националната програма за рурарелен развој за 2015 год.

*Аплицирање за Трактори и Зем.механизација со враќање на средства од 50%-75% .

-Технички карактеристики*
-мотор 3 цилиндри,ЕУРО 3*
-39 кс* ; 50 кс*
-серво волан*
-водено ладење*
-сув филтер за воздух со сигурносна влошка*
-менувач 8+2*
-кабина со греење и вентилација*
-два пара хидраулични излези*
-хидраулика со држечка и пливачка позиција*
-хидростатски управувач*
-тегови напред и назад*
-кука фиксна и ротирачка*
-погон 4х4*

*ПОСРЕДУВАМЕ во обезбедување на Најповолни кредити од Земјоделскиот Кредитен Фонд со Каматна стапка од 2% годишно , со Грејс период до 12 мес , и рок на плаќање до 7 год.

*Бесплатна достава на вашиот Трактор (Франко Купец) , во цела Држава ...

*Проверете и посететене на адреса м.тито бр.123 Неготино ...

*skypename:gsgcompany008.
*тел.043-371-008
*моб.075-420-077
*моб.075-420-055

*ГСГ Компани доо Неготино*
*e-mail: [email protected]
ГСГ Компани
Автосалон "ГСГ Компани" Овластен Дилер за Трактори од програмите на DONGFENG,TAFE,SAME,IMT,LOMBARDINI , и Скутери од марките на HAMACHI,APRILIA,BENELLI,KYMCO,BAOTIAN,HERK,SKYGO,TOMOS ...
Посетете ја нашата продавница
м.тито 123 Прикажи на мапата
075420055

http://www.facebook.com/GSG-COMPANY

ГСГ Компани
043371008
Leaflet
ГСГ Компани

ГСГ Компани

49 Огласи во продавницата
NOVI TRAKTORI DONG FENG 4WD VO GSG NEGOTINO 8 000 ЕУР
SAVA ESKIMO MS Zimski gumi 0 МКД
PEDA TEK 125 & 250 VO GSG 1 590 ЕУР
Novi motori Mondial vo GSG 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации