Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Massej Ferguson 48

3 600 ЕУР

Се продава од: Илбар 10 мар. 20:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Возила
Трактори
ТРАКТОР-Масеј Фергусон 48 cc многу е сочуван може да се види...
Илбар
077900814
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации