Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat 640

5 800 ЕУР

Се продава од: Vlatko 07 мар. 12:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Возила
Трактори
se prodava traktor Fiat 640, registriran na makedonski tablicki, so nov akumulator, dobri gumi, so smeneto ulje i filtri, so odlicen motor i mala potrosuvacka.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации