Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Traktor Store 402

4 800 ЕУР

Се продава од: Petar 08 јан. 22:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Возила
Трактори
SE PRODAVA TRAKTOR STORE 402 VO PERFEKTNA SOSTOJBA ODRZUVAN I SERVISIRAN REDOVNO . SE PRODAVA KOMPLET SO PRIKOLICA SO SEDUM TONSKI GUMI KOSOVSKA ORIGINALNA. i PLUGOVI A MOZE I SAMO TRAKTOR SO KABINA. CENA ZA KOMPLET 4.800 EUR,
INFO:071 641 542 I 078 249 061
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации