Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Traktor Fiat 415

3 000 ЕУР

Се продава од: Nijazi 11 дек. 10:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Возила
Трактори
Fiat 45 ks registriran vo odlicna sostojba
Leaflet
Кон почеток