Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IPARD programa SITE TRAKTORI NA EDNO MESTO

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: АГРОВИН 31 мар. 10:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Возила
Трактори
ПОЧИТУВАНИ ЗЕМЈОДЕЛЦИ, во тек е ИПАРД ПРОГРАМАТА за финансиска поддршка во земјоделството со која се враќаат 50% - 55% - 65% - 75% од инвестираните средства.
НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ВАКВА ШАНСА да ја обновите вашата ЗЕМЈОДЕЛСКА МЕХАНИЗАЦИЈА.

АГРОВИН ВИНИЦА СЕ ЕДИНСТВЕНИ ВО МАКЕДОНИЈА кои можат да ВИ ПОНУДАТ ТРАКТОРИ од програмата на:
- IMT;
- GOLDONI;
- JOHN DEERE;
- HATTAT;
- SAME;
- DEUTZ FAHR;
- NEW HOLLAND;
- TUMOSAN;
- LANDINI;
- AGRIFARM.

АГРОВИН ВИНИЦА исто така Ви нуди голем избор на ПРИКЛУЧНА ЗЕМЈОДЕЛСКА МЕХАНИЗАЦИЈА и ТРАКТОРСКИ ПРИКОЛКИ.

АГРОВИН ВИНИЦА во соработка со ПРОКРЕДИТ БАНКА Ви нуди кредити со НАЈПОВОЛНИ УСЛОВИ.

ТРАНСПОРТОТ Е ОБЕЗБЕДЕН ОД НАША СТРАНА низ цела МАКЕДОНИЈА.

ПОВЕЛЕТЕ ПОСЕТЕТЕ НЕ.
АГРОВИН
ИЛИНДЕНСКА ББ, ВИНИЦА.
НА ВЛЕЗОТ ОД ВИНИЦА на патот КОЧАНИ - ВИНИЦА.

КОНТАКТ:
033/362-234;
075/388-899;
075/416-776;
078/416-779.
АГРОВИН
075388899
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации