Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TRAKTORI PROGRAMA ZA RURALEN RAZVOJ 50%-50%

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija 26 јан. 20:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija
TRAKTOR PO PROMOTIVNI CENI 12 500 ЕУР
NAJEVTINI TESKI NOSENI TANJIRACI OD V-ТIP 0 МКД
MLINOVI I MESALKI ZA STOCNA HRANA OD POMAK SRBIJA 0 МКД
AKCIJA PRSKALKA+GUBRERASTURAC+KARDAN 590 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Виница
Возила
Трактори
ПОЧИТУВАНИ ЗЕМЈОДЕЛЦИ, започна ПРОГРАМАТА за рурален развој во земјоделството со која се враќаат 50% - 55% - 65% - 75% од инвестираните средства.
НЕ ПРОПУШТАЈТЕ ВАКВА ШАНСА да ја обновите вашата ЗЕМЈОДЕЛСКА МЕХАНИЗАЦИЈА.

АГРОВИН ВИНИЦА СЕ ЕДИНСТВЕНИ ВО МАКЕДОНИЈА кои можат да ВИ ПОНУДАТ ТРАКТОРИ од програмата на:
- TAFE;
- MAHINDRA;
- SOLIS;
- JOHN DEERE;
- HATTAT;
- SAME;
- DEUTZ FAHR;
- TUMOSAN;
- LANDINI;
- AGRIFARM;

АГРОВИН ВИНИЦА исто така Ви нуди голем избор на ПРИКЛУЧНА ЗЕМЈОДЕЛСКА МЕХАНИЗАЦИЈА и ТРАКТОРСКИ ПРИКОЛКИ.

ТРАНСПОРТОТ Е ОБЕЗБЕДЕН ОД НАША СТРАНА низ цела МАКЕДОНИЈА.

ПОВЕЛЕТЕ ПОСЕТЕТЕ НЕ.
АГРОВИН
ИЛИНДЕНСКА ББ, ВИНИЦА.
НА ВЛЕЗОТ ОД ВИНИЦА на патот КОЧАНИ - ВИНИЦА.

КОНТАКТ:
033/362-234;
075/388-899;
075/416-776;
078/416-779.
AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija
Компанијата АГРОВИН е основана во 1995 година,со основна дејност производство и трговија на големо и мало на на приклучна земјоделска механизација и резервни делови за земјоделска механизација,како и продажба на сите видови на трактори што се увезуваат во Македонија. Денес АГРОВИН има широк асортиман на производи кои што се потребни на земјоделците: -Носени танјирачи (20, 24 и 28 дискови) и влечени танјирачи (V-тип и X-тип); -Сите видови на плугови (двобразден и тробразден плуг тип 755 и тип 756 двобразден и тробразден лесен плуг и тробразден, четирибразден и петобразден лозарски плуг); -Сетвоспремачи (1,8м и 2,2м); -Сите видови на плугови од програмата на Ајдин, Алперен и Унлу од Турција. -Трикрилна и Четирикрилна клинеста брана (стандардни и ПОЈАЧАНИ); -Култиватор браздач и култиватор за меѓуредна обработка; -Фрези од ФПМ Србија и други производители (1.05м, 1.25м, 1.45м, 1.65м..) -Тракасти сенообртачи и сенообртачи Сонце од Дељанин, Термометал и ФПМ Србија; -Мотокултиватори, мотокосачки, мотокопачки од ФПМ Србија и Лабин Прогрес Хрватска; -Ротациони косачки Челмак, Тиназ и полски (135, 165) и задни и странични косачки 1.06м од ФПМ Србија; -Прскалки (330л, 440л) и Атомизери (330л, 440л, носени и влечени) од Агрон Србија и Агромеханика Словенија; -Садачки и вадачки за компир од Технос Словенија; -Расадосадачки за тутун (триредни, четириредни, петоредни); -Тракторски приколки (4Т,5Т..) со единечни и дупли страници; -Ѓубрерастурачи (300л, 400л, 500л); Депозитори за ѓубре за лозје; -Млинови (монофазни, трофазни и тракторски); -Редосеалки за житни и окопни култури (механички и пневматски). Резервни делови за плугови Kverneland и Vogel&Noot,производство на Eurozappa од Италија Ралници, шипови, преддаски. Резервни делови за дискови брани: - Сите врсти на дискови од Eurozappa и Ofas – Италија; - Куќишта, отстојници, осовини, чистачки, дрвени лагери, притискачи; S – опруги за сетвоспремачи – производство на Eurozappa од Италија;
Посетете ја нашата продавница
Илинденска ББ Прикажи на мапата
075 416 776 , 078 416 779 , 075 388 899
https://www.agrovin.mk
AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija
075 416 776 , 078 416 779 , 075 388 899
Leaflet
AGROVIN Traktori i Zemjodelska mehanizacija
NAJEVTINI TESKI NOSENI TANJIRACI OD V-ТIP 0 МКД
NOVI TRAKTORI PO NAJNISKI CENI 0 МКД
Redosealka za pcenka so depozitor za gubre AKCIJA 1 100 ЕУР
TRAKTOR PO PROMOTIVNI CENI 12 500 ЕУР
Кон почеток