Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zemjodelski masini

0 ЕУР

Се продава од: dragan jakimovo 08 јул. 00:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Возила
Трактори
Se prodavaat 2 traktori, 2 frezi, 1 drljaci, 1 kombajn, 1 kamion zastava 650
dragan jakimovo
071792017
Leaflet
Кон почеток