Објавени: мар. 05 2024 12:25

Se prodava baraka

Објавени: мар. 05 12:25
Прегледи: 178
Se prodava baraka od 12m2 vo Kumanovo potocno na Oktomvriska Revolucija kaj Tabakana .Objektot e vo dobra sostojba Cenata e mnogu povolnar Inf na telefon 071/928-660 Zivko
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
178

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации