Објавени: јун. 06 2017 09:26

VOENA BARAKA PRED URIVANJE

ЕУР

Објавени: јун. 06 09:26
Прегледи: 9
SE PRODAVA VOENA BARAKA VO STAR AERODROM 50 M2(46+4) PRED URIVANJE...POSLE URIVANJE SE DOBIVA DVOJNO POGOLEMA STANBENA POVRSINA OD POSTOJNATA CENA 75.000 evra ...poradi zaminuvanje vo stranstvo...itno...cenata e fiksna...samo za poznavaci na situacijata so barakite vo AERODROM...tel 070526929 posle 15 cas
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
9
072759011

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации