Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

БАРАМ : БАРАКА, ГАРАЖА, ПЛАЦ ИЛИ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

0 МКД

Оглас од претпријатие Се бара за изнајмување од: ИНТЕР-КОД ДООЕЛ 01 авг. 02:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
БАРАМ : Барака, Гаража, Плац или Деловен простор приклучен со струја и вода, погоден за автоперална, по можност до пат или раскрсница во кругот на Дујле, 8ми ноември, Сењак, Во близина на туш, Печурки.

Информации на тел. 071 545 325 /
070 944 301
ИНТЕР-КОД ДООЕЛ
071 545 325 / 070 944 301
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации