Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DUKAN OD 15m2

6 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Ljubomir Filipovski 22 ноем. 17:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Dukjan karsi ramstore mall vo prvata od kulite 15m2, 6000den mesecna rata
Ljubomir Filipovski
075230154
Кон почеток