Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava garaza vo Centar

3 600 МКД /месечно

Се изнајмува од: Biljana 12 септ. 12:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Podzemna garaza vo gradski zid. 15 m2. Struja. Moze da se koristi I kako magacinski prostor. Opremena e so stalazi I alarm.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации