Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava podzemna garaza vo Centar

50 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Goran Денес 00:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Адреса
Површина
За живеалиштето
Se izdava podzemna garaza vo zgrada na ul.9 Maj-34
bivsi Radiobran,garazata e so lift.Kola ili dzip do 2t.
Кон почеток