Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava garaza

Се изнајмува од: Marina Вчера 05:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Se izdava garaza12kvadrata vo nova zgrada vo naselba Hrom na ulica Isaija Mazoski br29... Cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток