Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garazno mesto vo Karpos

50 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Slave Денес 00:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се издава подземно гаражно место со површина од 16м2 (ниво -2) на ул. "Никола Тесла" бр. 9а (во близина на МиДа, во белата зграда веднаш до Лира)
Leaflet
Кон почеток