Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava garaza kaj Lira

60 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Dejan Micevski Вчера 05:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Izdavam zatvorena garazha vo zgradata do restoran Lira (Ul Orce Nikolov). Glavna elektronska vrata, zatvorena garazha, bezbedna.
Dejan Micevski
 
076 40 80 70
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации