Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Izdavam baraka 11 oktomvri Kisela Voda

150 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: igor 16 септ. 16:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
За живеалиштето
SE IZDAVA BARAKA VO 11 OKTOMVRI KISELA VODA NAMESTENA sproti luk oil 83 M2 I 150 M2 DVORNO MESTO 150 euro fiksno (samo seriozni )
TEL ZA KONTAKT : 075963003
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации