Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namestena garsonjera vo Kisela Voda

6 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Лазар 27 окт. 16:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Се издава наместена гарсоњера во нас. 11 Октомври бараки, последна 4ка, со посебен влез, опремен
Лазар
072257238
Кон почеток