Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat dve podzemni garazi vo Kisela Voda

0 МКД

Се изнајмува од: Ирина 30 јул. 13:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Се издаваат 2 подземни гаражи во Кисела Вода на ул. Сава Ковачевич кај Get Caffe.Цената е за кирија на една гаража.
Ирина
078250385
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации