Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Jepet podrumi me qera

350 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: sadat 24 септ. 16:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Тетово
podrumi mundet te perdoret si puntori ose magazin objekti gjendete afer shtulit jan mundesit te vendohet lifit per çdo informim na telefononi 00 41 76 437 74 17
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации