Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - БАРАМЕ БАРАКА/ПЛАЦ ВО ТАФТАЛИЏЕ - КОЗЛЕ

0 МКД

Оглас од претпријатие Се купува од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 04 авг. 13:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Продавница
Бараме локација за градба или барака со плац за инвеститор во Тафталиџе - Козле со намена на маркица А1 или А2.

Понудите пратете ги на:
[email protected]
или на тел:
071/ 30 42 42
078/ 43 33 37
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
ЛЕВЕЛ 7 - ПОНУДА НА СТАНОВИ ЗА ПРОДАЖБА 0 EUR
ЛЕВЕЛ 7 - СТАН ВО К.ВОДА - 45м² + ПОДРУМ 6м² 35 500 EUR
ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО ВЛАЕ - 75м²+10м² ПОДРУМ 75 000 EUR
ЛЕВЕЛ 7 - СТАН НА РУЗВЕЛТОВА - 71м²+210м² двор 102 000 EUR
Кон почеток