Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garaza tvrda gradba vo Bitola

0 МКД

Се продава од: Тања 07 јан. 20:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Битола
Гаражата се наоѓа на улица Максим Горки 11 во близина на пекарата Сомуно.
Тања
077485981
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации