Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Baraka so dogradba

56 000 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 14 авг. 23:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Se prodava Baraka so dogradba 99 m2 so dvorno mesto 142 m2 vo nas.lisice pozadi osnovnoto uciliste Dimitar makedonski so imoten list ,markica za gradba i odkupeno zemjiste
Aleksandar
075449133
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации