Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GARAZA vo Micurin

Се продава од: Suzana 08 авг. 19:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Zidana garaza vo naselba Micurin na ulica Simeon Kavrakirov. Cena po dogovor
Кон почеток