Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Montazna kukarka vo Aerodrom

1 150 ЕУР

Се продава од: marjan 08 јан. 18:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
prodavam montazna kukarka 4.44 na 4.40 visina 2.80 m
nova so nov lim i gredi
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации