Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garaza do zeleno pazarce 14m2

3 800 ЕУР

Се продава од: Goran 02 септ. 12:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
se prodava garaza vednas do zelen pazar blok 8 kontakt Goran 071/222-105
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации