Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Garaza vo TC Beverli

6 000 ЕУР

Се продава од: olivera 18 апр. 10:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Се продава гаража од 12 м2 во ТЦ Беверли Хилс. Гаражата е затворена од сите страни , може да се користи и како магацин, има струја. Паркингот има 24 часовен видео надзор и служба за обезбедување.
Гаражата има имотен лист. Цената е фиксна
olivera
070243260
Кон почеток