Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Baraka od 52m2 vo Gazi Baba

65 000 ЕУР

Се продава од: Trajanka 18 апр. 10:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
BARAKA SO DVORNO MESTO OD 500 M2 I ZIDANA GARAZA( posle velkovo meance) ima imoten list
Trajanka
078435030
Leaflet
Кон почеток