Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Baraka vo nas Cento finska ulica

42 000 ЕУР

Се продава од: Sabri 22 мај 17:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Se prodava baraka vo cento naselba na dobra lokacija i eftina na samo pet minuti vie skoloto ambulantata i pazarot se prodava hitno poradi zaminuvanje cenata e 42000€ nee fiksna ima dogovor za cenata tell.. Kontakt 2525207ili na( 072258189)( 079 328 345 ) <-na ovoj broj cvonete mometalno nedostapen..Sabri
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации