Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hala 600m2 vo Industriska Zona

330 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 05 септ. 14:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Ekskluzivno nov trosoben stan 66m2 vo Taftalidze 1 1 150 ЕУР
GAROSNJERA 36M2 VO MICURIN 1 000 ЕУР
DVOSOBEN ODLICEN STAN 53m2 RAMPA 55 650 ЕУР
STAN 86M2 VO KARPOS 1 82 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Се продава хала со површина од 600м2 во индустриска зона на завршетокот на Топанско Поле и почетокот на Шуто Оризари.
Халата е изградена во 94година на земјиште од 2000м2.
Направена од цврста градба со бетонски кров.
Цената е договорна

TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Контакт 076277779 071315278
Посетете ја нашата продавница
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје Прикажи на мапата
071315278 076277779
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
078450631
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
NOV NEVSELEN TROSOBEN STAN VO KAPISTEC SO PARKING 85 000 ЕУР
DVOSOBEN STAN OD 59m2 VO KAPISTEC LUKSUZNA ZGRADA 67 000 ЕУР
KOMFOREN RENOVIRAN TROSOBEN 77M2 STAN VO KARPOS 4 67 000 ЕУР
TROSOBEN 68M2 STAN VO KAPISTEC 1 150 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации