Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Baraka vo Gjorce

35 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AMARI 23 јан. 14:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AMARI

AMARI

413 Огласи во продавницата

Stan od 54m2 vo naselba Gjorce Petrov 49 000 EUR
Stan vo Avtokomanda 56 000 EUR
Stan vo Vlae 0 EUR
Stan vo Avtokomanda 55 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Se prodava baraka vo GJorce Petrov so dvor od 220 m2 po cena od 35000 evra.
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Посетете ја нашата продавница
SKOPJE Прикажи на мапата
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI

AMARI

413 Огласи во продавницата
SE IZDAVA STAN od 140m2 KAJ MIDA 900 EUR
Stan vo Karpos 4 75 000 EUR
Se izdava garsonjera vo Karpos 4 10 000 MKD
NOVOGRADBA STANOVI KAJ TUTUNSKI KOMBINAT 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации