Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Baraka od 49m2 i plac so markica vo Vlae-Skopje

39 000 ЕУР

Се продава од: Goce 17 ноем. 10:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Baraka od 49m2 na plac od 213m2 vo Vlae kaj Kam market na ulica Vangel Dinu 38a , so markica za gradba okolu 110m2 osnova ( moze da se izgradi 3 nivoa ), struja ,voda. KO Gorce Petrov, br. na parcela 7212/1, imotni listovi 1860 i 100793 na Jovancev Ninoslav. Tel. 070 584147.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации