Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Baraka vo Kozle

Се продава од: Снежана Ристевска 22 окт. 02:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Се продава барака во Козле. Со вкупна површина од 150м2 од кои 44м2 се под кров а останатите се во дворска површинa.
Снежана Ристевска
077995502
Leaflet
Кон почеток