Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GARAZA OD 13m2 VO KARPOS

2 500 ЕУР

Се продава од: marija 23 дек. 22:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
PRODAVAM GARAZA OD 13 M2 PODZEMNA KARSI ALUMINA (SPROTI RESTORAN KANCONA) SO IMOTEN LIST
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации