Објавени: авг. 20 2015 02:28

Socuvana baraka 74m2 vo Taftalidze 2

ЕУР

Објавени: авг. 20 02:28
Прегледи: 131
Продавам добро сочувана барака(Тип Путало, Финска )во населба Тафталиџе 2.
„Будимпештанска“бр21б
Со двор, голема тераса и маркица за градба . Бараката се наоѓа во слепата уличка, на прекрасна местоположба за оние кои што сакаат мирно и тивко место за живеење, во близина има училиште, детска градинка, пазар, и повеќе големи маркети, банки како и познатиот трговски центар Сити мол.

Маркицата за градба е со висина до венец 8,80м2, основа 132м2.Вкупно стамбена површина 367м2.
дворно место 270м2
Цената: 85.000 евра.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации