Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zidana baraka od 84m2 vo Vlae

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: НЕДВИЖНОСТИ 13 мар. 13:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Се продава ѕидана барака од 84м2, парцелата е 180м2, маркица за градба: висина на венец 7,2м, површина на габарит 132м2. Бараката е на самата улица.

шифра:1894
контакт: Благоја 076/355-221
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата
SE IZDAVA UBAVO OPREMEN DVOSOBEN STAN KAJ KATOLICK 0 MKD
3 Soben stan vo Centar 0 MKD
Stan vo Topansko pole 38 000 EUR
STAN VO PRIPOR 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации