Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zidana finska baraka gratis mebel i bela tehnika

170 000 ЕУР

Се продава од: Danka 31 авг. 23:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Ѕидана (со изолација) финска барака 64м² + 32м² доградба. Лепенка.
Две гаражи 40м².
Помошна просторија во дворот (шупа) 9м².
Цела парцела 307м².
2 влеза, 1 ходник, 1 кујна со трпезарија, 1 мини кујна, 1 дневен простор со трпезарија, 1 дневен простор, 3 спални со прозорци, 1 бања, 1 тоалет. Кровот е во одлична состојба. Голема тераса.
Греење: сопствено парно на струја.
Локација: Жданец, Козле. 3км од Центар.
Може да се догради кат + високо поткровје. Нема дозвола, но може да се извади.
Целиот имот и градба е внесен во имотен лист.
Цена: 170.000,оо €. Данокот плаќање на пола, и од страна на купецот и од страна на продавачот.

ГРАТИС: Голем дел од мебелот и белата техника.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации